Šajā lapā jūs varat uzzināt,kā ar un tikt pie filmām un mūzikas.Apskatīti vēl daži labi klienti.Sīkāk pastāstīt par . Parādīts, kur meklēt e-donkey un mūzikulapās,kā arī pastātīts par ar ko skatīties , klausīties filmas un mūziku. īsi pastāstīšu par dažādām interesantām programmām un to atjauninājumiem.Daudzkas interesants jau aizceļojis uz. Dažādus interesantus linkus un manas fotogrāfijas var redzēt . Meitenes , automašīnas , jeb vienkārši

Pēdējie jaunumi 26-Jan-2010

- pērkam Popcorn Hour un aizmirstam par kodekiem , formātiem un visu pārējo. Principā atskaņo visu ko var nokačāt :) HD kvalitāte HDMI izeja .
Jaunākais emulis
lielākā krievu torrentu krātuve ar 1000000 lietotājiem , vienīgi ar iekļūšanu ir tā grūtāk , serveris bieži pārslogots.
Jauna versija labākajam Audio CD rakstītājam ---
Jauns mūlītis eMule v0.48a .
- vienkārša un saprotama pamācība , kā izvēlēties pareizu bitreitu jūsu DVD mpeg failiem.
Bilde ir skaņa nav, vai otrādi , pārsvarā viss atrisinās uzinstalējot vajadzīgos kodekus . K-Lite Codec Pack atrisina šīs problēmas, tik jāizvēlas kura no pakām piemērotākā jums , ar Full nevajadzētu būt ne kādu problēmu , tur ir viss populārākais.

Atkal saradušies neīsti emule serveri . Tāpēc dzēšam visus serverus un lauciņā update server.met from URL kopējam šo http://www.gruk.org/server.met.gz un spiežam update . Citādi nomocīsieties ar Low ID un lēnu vilkšanu , pat iepriekš norādītajās lapās ir parādījušies fake serveri.

- noderīga programmiņa video kodeka noteikšanai. Ja ko nerāda , vispirms jānoskaidro vai jūsu kompītī ir vajadzīgais kodeks.

Mazliet pastāstīšu par kvalitatīvas mūzikas meklēšanu emūlī. Kolēģis Dreamer nonāca pie interesantiem secinājumiem , kurus tālāk attīstot iegūstam šo.
Emuļa serveri jāsagrupē pēc parametra "files" , lielākie augšgalā un jāpieslēdzās pie tā , parasti būs Edonkey Server No 1 vai No 2 . Search rezultāti jāsagrupē pēc "size", lielākie augšā. Meklējam Global un Any. Un pats galvenais , meklējot ar bezzuduma kodekiem saspiesto mūziku ir jāpieraksta šis kodeks . Apmēram tā , Robbie Williams APE , vai Rudebox APE , nevajadzētu arī rakstīt Robbie Williams - Rudebox APE, no pieredzes, tik konkrēti var arī neatrasties. Tā kā bezzudumu kodeki ir vairāki var pielietot arī meklēšanas sintaksi" AND (flac OR ape)" , vai meklējot audiofīliskos diskus" AND (flac OR ape) AND (mfsl OR gold) "vai" AND (steve hoffman)". (ir viens no pasaules atzītākajiem audiofīliskas kvalitātes remāsterētājiem ).Var vēl pagarināt meklēšanas parametrus "AND (flac OR ape OR monkey OR WavPack)", bet meklēšanas rezultāti paliek lielāki un nekonkrētāki.
Tas pats attiecas uz video , nesen emulī parādījušies ļoti labas kvalitātes klipi vob formātā , ar maksimāli pieļaujamiem DVD kvalitātes parametriem , video ap 9000 kbps , audio ~448 kbps . Meklējam "jebko vob".
Nu un protams ir arī lapas, kur tas viss ir publicēts ar visiem log failiem un aprakstiem . ( obligāti jāreģistrējas), arī forumā ir Supersound sadaļa.
Uz priekšu kvalitātas meklējumos , DC un MP3 atpūšas :-)))))))))))

- milzīgs arhīvs ar CD un DVD vāciņu skaniem.
administrācijas vārdā jāatvainojas par lapiņas nepieejamību ilgāku laiku . Times.lv hostingam nobruka cietais ar visām lapelēm. It kā viss ir atjaunots , ja kas nestrādā , sorry , ar laiku salabošu.
- CD/DVD matricas par labu cenu. Īpaša uzmanība ventspilniekiem.
Ievajadzējās atrast tādu retāku mūziciņu , neatradās ne DC , ne eMule. Atcerējos par veco labo SoulSeek. Izrādās , ka to programmiņu nemaz tik viegli nevar atrast, mājas lapiņa pazudusi . Atradās failu apmaiņas programmām veltītajā portālā . Tad arī mājas lapa atradās, SoulSeek 156c .
Jauns
Latvijas DC Hubu adreses sarakstā un
Labu eDonkey un eMule serveru saraksts . Ja nestrādā tad un .
K-Lite Mega Codec Pack 1.55 - un jūsu kompis atskaņos un rādīs visu.
, plašu iespēju pleijeris. Par audio pleijeriem
Tau Analyzer - interesanta programma Audio CD analīzei. Nosaka vai CD nav veidots no mp3 vai citiem saspiestiem formātiem. Aktuāli Latgalītes pircējiem. Ir gadījumi , kad CD nav pat kopēts no orģināla , bet veidots no mp3. Spektra analīzē skaisti var redzēt , kā mp3 nogriež augšas pie 16 kHz , , un kāds izskatās normāls treks, . Ja kas, ar APE spiestos trekus rāda , kā īstus ar pilnu spektru.
- Golden Hawk dzinējam pievienoti dauzi cd/dvd rakstītāji, arī pie mums populārie Samsung , LG.
Depeche Mode visu laiku labākais koncerts Latvijā , bet ....
Atjaunināju
emule

Autortiesību sargātāji turpina cīnīties ar failu apmaiņas sistēmām. Šoreiz par viņu upuri kritis lielākais un populārākais edonkey(emule) serveris Razorback 2. Serveris nobeigts pa visam ieskaitot viņu mājaslapu . Sīkāk . Arī darbojošos serveru saraksti aizdomīgi pazūd. vēl viena darbojošos serveru lapa. Ļoti iesaku izmantot tikai šos serverus . Un pilnīgi pietiek ar 5-6 pirmajiem.

Atjauninājies

EncSpot - programma mp3 failu analīzei. Nosaka ar kādu kodeku kodēts un daudzus citus parametrus. Ļoti interesanti pavērot , kādi izskatās no DC vilkti albūmi.

emule

Emuļa lietotājiem radušās problēmas ar neīstiem "fake"serveriem. Pēdējā laikā zem pazīstamu serveru vārdiem slēpjas visādi viltojumi , it kā autortiesību sargātāju veidojumi. Pieslēdzoties tādam serverim neko nenovilksiet , bet par jums tiks savākta zināma informācija . Ieteikums visiem izdzēst visu serveru sarakstu , opcijās atslēgt serveru atjauninājumus , kā un serverus salikt manuāli no
Ne par tēmu , bet pamēģiniet kādam iestāstīt , ka no digitālā fotoaparāta megapikseļu daudzuma NAV atkarīga bildes kvalitāte. Vienkārši besī šī tēma. Pirms pērkat "ziepjutrauciņu "iesaku izlasīt pāris rakstu. un .
(Nedaudz pielabošu, lai izprintētu normālu 10x15 fotogrāfiju pat pāri paliek no 3 Mpix , pikseļi neglābs no draņķīgas optikas , mehānikas un sevis paša.)
Acoustica MP3 CD Burner Iepriekšējā versija ar XP tēmu bija absolūts gļuks. Šai versijā atgriezts vecais izskats un viss kārtībā.
Absolūtā mp3zācija turpinās. Nebrīnos, ja ledusskapī būs iebūvēts mp3 atskaņotājs. Daudzi mp3 veidotāji nemaz nenojauš , ka šo failu veidošanā jāievēro kaut kādi standarti. aprakstīti vienas mp3 veidotāju grupas noteikumi. Parasti ar emūli izplatītie albūmi veidoti pēc līdzīgiem noteikumiem un ir tiešām kvalitatīvi. lapā ir arī visi vajadzīgie rīki labu mp3 veidošanai. Mūsu relīzeriem vajadzētu vēl ievērot , ka labu mp3 var uztaisīt no oriģinālā diska nevis no 10 kopijas vai Latgalītē pirkta , jo nevar zināt kas un kā tos diskus kopējis un cik daudz informācijas jau zaudēts. (Kaut gan viens otrs mūsu oriģināls ir stipri apšaubāmas kvalitātes)
- absolūts sintipops latviešu gaumē. Mp3 par velti. Godīgi sakot pārsteidzoš atklājums. Ļoti patīkams muzons.

Esmu pārsteigts par pēdējā laika mp3 bumu. Ikdienā nedaudz esmu saistīts ar aparatūras tirzdniecību , tad tagad audio aparātu bez mp3 gandrīz nav iespējams pārdot. Daudzi nemaz nesaprot kas tas mp3 par zvēru , bet vajag. Mēģināšu nedaudz apskaidrot.
MPEG audio Layer-3 (mp3) ir izstrādājis 90.gadu sākumā. Kodeka pamatā psihoakustiskā kodēšanas metode. Tas ir , cilvēka auss nedzird visas skaņas , kas tiek atskaņotas, ja pēc skaļas skaņas nāk klusāks tonis tas nav dzirdams, tiek maskēts, slāpēts. Piemēram, pērkona laikā nedzirdēsim putnu čivināšanu. Arī " vidējā" cilvēka auss nedzird visu skaņu diapazonu , zemākus un augstākus toņus par vidējo teorētiski var nedzirdēt. To visu apvienojot mp3 kodeks vienkārši izmet visu lieko ārā. Nestāstīšu par sampliem, bitiem un herciem , tikai pieņemsim , ka CD dod 1411.2 kbps bet mp3 vidēj 128 kbps. Kur paliek pārējie biti ? Tiek izmesti. Vēl faila izmēra samazināšanai var izmantot Joint Stereo tehnoloģiju , abus stereo kanālus apvieno vienā un izdala tikai tad ja notikušas izmaiņas. Arī paši mp3 kodieri ir dažādi. Visā pasaulē viens no atzītākajiem kodekiem ir . Secinājumi : mp3 ir novecojis , no tiem laikiem , kad diski bija maziņi un internets lēns, mp3 sabojā muzikālo failu , lai samazinātu tā izmēru. Mūsdienās ir daudzi alternatīvi , kvalitatīvāki kodeki, arī tādi , kas kodē pilnīgi bez zudumiem. Jau labu laiku internetā labu mūziku var atrast nesabojātu , saspiestu ape vai flac . Tā kā ir vērs padomāt pirms pērkat "kruto mp3 pleijeri". Liekās , ka aparatūras ražotāji vienkārši izspēlējuši veiksmīgu triku. DVD Audio neaizgāja tautas masās , kā bija cerēts , kaut kas jāizdomā , lai cilvēki pirktu ko jaunu. Kādreiz , par pirātisko dēvētais formāts, kļuvis par peļņas avotu.
Tas pats attiecās arī uz Divx. Sačakarēts MPEG-2 fails. Un nevari tu cilvēkam ieskaidrot , ka DVD disks ar Divix failiem nav PIRĀTISKAIS DVD :)))
Daudz noderīga par mp3 un LAME var palasīt
Sīkāk par mp3 vēsturi , , . dažādu software pleijeru saraksts. hardware pleijeru apskati.

Svarīgs jaunums Operas cienītājiem.Opera kļuvusi pilnīgi bezmaksas.
The best in browsing
izveidojis jaunu populārā pleijera versiju "Surround Edition"
- Torrentu lietotāju uzmanībai.Iespaidīga lieluma trackeris.
Pēc neskaitāmu matricu izlietošanas un stundām ilgas klausīšanās , salīdzināšanas ,esmu nonācis pie manā skatījumā labākā audio disku rakstīšanas veida. , Verbatim matrica ,ātrums divreiz lēnāks par max , ja netiek izmantots speciāls audio disks. Acoustica Burner vēlams izmantot Gear dzinēju.Gear izmanto viena no trim nan zināmajām programmām DVD Audio rakstīšanai , kuras Chrome versija maksā $2995.00. (Un DVD Audio ar 192kHz, 24bits nav tas pats ,kas ,kur DVD diskā ieraksta parastu 44.1 kHz,16bits failu.) Protams mp3 failam jābūt ar pēc iespējas lielāku bitreitu vai labāk ogg fails.
Ideālā variantā diska imidžs saspiests ape, ar Monkey's Audio atspiests wav, uzmontēts ar Alcohol 120 uz virtuālā diska, ar Acoustica nokopēts. Imidžus var atrast emule pēc vārdiem Eac-Ape . Sarežģīti? Bet kvalitatīvi...
Šo visu vērts ievērot ja mūziku klausāties ar audio aparatūru. Ja lēts centrs vai kompis ņemam pēdējo un bez problēmām uz priekšu.
Padalīšos ar savu pieredzi par iepirkšanos ārzemju interneta veikalos.
Pamodās manī audiofīla gars un secināju ,ka mans CD/DVD pleijeris netur līdzi pārējai aparatūrai un tika nolemts to nomainīt.Pasērfojot internetā uzdūros jaunam firmas Yamaha modelim . Yamaha vienmēr izcēlusies ar savu nedārgo produktu kvalitāti un muzikalitāti.Nolēmu ,ka tas būs īstais.Vienīgā problēma Latvijā konkrēto modeli ne viens netirgo. Jāsūta no ārzemēm.Izvēle krita uz veikalu ar vislabāko cenu.Šaubas radās par apmaksas veidu , tikai priekšapmaksa , jeb vienkārši sakot pārskaitīt naudiņu viņu kontā.Krustām šķērsām izsērfoju internetu vācot informāciju par šo veikalu. It kā visam vajadzētu būt kārtībā un noriskēju. Tai pašā dienā atnāca mails ,ka paka nodota UPS kurjerdienestam ar pakas numuru tādu un tādu .lapā varēja izsekot pakas statusam un pēc 4.dienām paka bija pie manis.Jā par piegādi pie cenas pierēķināja 25 euro.Tā kā šinī veikalā ,kas ir sadarbības partneris var iepirkties droši.Jāizmanto šīs interneta iespējas ,jo cenas tur ir ļoti patīkamas.
Arhivs                    .